کدام hashtag#رئیس‌ها رو تجربه کرده‌اید؟ ➖ رئیس رقابتی به جای پرورش توانمندی‌هایتان، مدام با شما رقابت می‌کند. ➖ رئیس من خیلی بهترم! کیفیت و کمیت کار شما مهم است. رئیس همین کار را خیلی بهتر، سریعتر و با هزینه کمتری انجام می‌دهد. ➖ رئیس دست نیافتنی در هر ساعتی از روز رئیس دست یافتنی نیست ولی شما همیشه باید پشت میز کار خود باشید. ➖ رئیس ایده کُش تکه کلام رئیس شما در برابر ایده‌های شما این است "که به درد نمی‌خوره" ➖ رئیس غیر واقع‌بین باید در این ماه فروش چهار برابر بشه! ➖ رئیس همه‌جا و همه وقت از شما انتظار دارد که در هر شرایط مکانی و زمانی به دستورات و پیام‌ها او جواب بدهید. ➖ رئیس خودمونی دوست دارد با او راحت باشید، مثل بهترین دوستش! ➖ رئیس همشه حق با منه مهم نیست که مدعای شما چیست و چه شواهدی دارید، اگر مخالف نظر اوست قطعاً اشتباه است. ➖ رئیس نظری ندارم این رئیس آدم بی‌تفاوتی است و در برابر پیشنهادات و ایده‌ها معمولاً نظری ندارد. ➖ رئیس منت‌گذار این رئیس همیشه به شما گوشزد می‌کند که تو خیلی خوشبخت هستی که اینجا کار می‌کنی! ➖ رئیس فضول این رئیس در همه جزییات شخصی شما دخالت می‌کند. ➖ رئیس من گفته بودم این رئیس موقع مواجهه با یک مشکل و بروز چالشی در انجام کارها، می‌گوید "من گفته بودم که." ➖ رئیس تو مقصری همه امتیازات را برای خود مصادره می‌کند و همه نواقص را به گردن دیگران می‌اندازد. ➖ رئیس هیچ وقت عالی نیستی یک کار را خیلی خوب هم انجام بدهید باز هم در معرض توبیخ رئیس هستید!

دانیال طاهری فر رئیس ,➖ ,کار ,می‌کند ,خیلی ,انجام ,➖ رئیس ,این رئیس ,در هر ,و همه ,کار رامنبع

آموزش کلیپینگ مسک در فتوشاپ

تکنیک زیباسازی پوستر در فتوشاپ

طراحی ساعت دیواری در ایلوستریتور

کپی کردن یک شکل دور دایره در ایلوستریتور

تغییر رنگ پس زمینه در ایلوستریتور

آموزش ابزار آرت بورد نرم افزار adobe illustrator

کلیپینگ مسک در ایلوستریتور

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین جستجو ها

چشم انتظارم بهترین سایت ارزانی فلزیاب طهران کاوش سرماسان صنعتی دانلود فیلم ایرانی تخفیف فروشگاه خرید پیامکی فروش پارکت با کیفیت آی تو نیوز