اگر تازه نرم افزار ایلوستریتور را نصب کرده اید ممکن است برای فارسی نوشتن به مشکل بخورید که در این آموزش مشکل شما را حل خواهیم کرد : 

فارسی نوشتن در ایلوستریتور برای کاربران تازه وارد مشکل است برای حل این مشکل یک آموزش کوتاه راجع به نرم افزار آدوبی ایلوستریتور برای شما آماده کردم.

سلام دوستان ، دانیال هستم با یک آموزش کوتاه راجع به نرم افزار آدوبی ایلوستریتور . اغلب کاربران تازه کار آدوبی ایلوستریتور،وقتی به تازگی این نرم افزار را نصب می کنند متوجه می شوند که نمی توانند به آسانی در آن فارسی یا عربی بنویسند ، برخی از فارسی نویس ها استفاده می کنند و برخی دیگر به نوشتن به زبان انگلیسی اکتفا می کنند . اگر شما هم کاربر تازه کار هستید پیشنهاد می کنم آموزش مقدماتی ایلوستریتور را مشاهده بفرمایید.

فارسی نوشتن در ایلوستریتور

این صفحه و حالتی است که وقتی برای اولین بار شروع به نوشتن فارسی در ایلوستریتور می کنید با آن روبرو خواهید شد . در این تصویر نوشته شده ” آموزش ایلوستریتور ” ، اما به دلیل تنظیمات پیشفرض این نرم افزار جذاب ، حروف فارسی به صورت منقطع و برعکس نمایش داده می شوند.

منبع : 

فارسی نویسی در ایلوستریتور

دانیال طاهری فر فارسی ,ایلوستریتور ,نوشتن ,  ,نرم ,تازه ,نرم افزار ,فارسی نوشتن ,می کنند ,در ایلوستریتور ,می شوندمنبع

آموزش کلیپینگ مسک در فتوشاپ

تکنیک زیباسازی پوستر در فتوشاپ

طراحی ساعت دیواری در ایلوستریتور

کپی کردن یک شکل دور دایره در ایلوستریتور

تغییر رنگ پس زمینه در ایلوستریتور

آموزش ابزار آرت بورد نرم افزار adobe illustrator

کلیپینگ مسک در ایلوستریتور

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین جستجو ها

نماوا کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دان. آنلاین افزایش جذب مشتری رستوران گل سنگ دانلودستان وبلاگی با موضوع خیریه ها تولیدی لباس زنانه باربری اجاره آپارتمان مبله روزانه هفتگی ماهانه در تهران بهترین سایت